Hakkımızda

 

 

 

 

Türkiye'nin en büyük ve en çok sevilen e-ticaret sitesine hoş geldiniz!

Türkiye’de nargile sektöründe online alışverişin en güçlü ismiyiz.

Hobimiz, kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık.

Hem çok büyüdük hem çok sevildik!

Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olarak; üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

 

Peki Biz Kimiz ?

 

 İstanbul Hediyelik olarak 2004 yılının Mart ayında, hayattan keyif almaya yönelik en eğlenceli, yenilikçi, sıra dışı ve orijinal ürünleri sizlerle buluşturmak hedefiyle kurulmuş bir firmayız.

 2011 yılında KEFO markasını oluşturarak yenilikler üretmeye ve ihracat hedeflerimiz doğrultusunda markamızı dünya çapında bilinir seviyeye ulaştırmak için var gücümüzle çalıştık.

 

2018 yılı mart ayında şirketleşme yolunda ilk adımımızı atarak KEFO GRUP TURİZM İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ OLARAK  faal iş hayatımıza profesyonel bir şekilde devam etme kararı aldık.

 

Markamızın bilinirliği ve üretmiş olduğumuz ithal etmiş olduğumuz kaliteli ürünlerimizle ticaret hayatında büyük başarılara imza attık.

 

Dünya’daki trendleri takip ederek hayatınıza renk katacak ürünleri arayıp, buluyoruz ve Türkiye’ye getiriyoruz. Türkiye’de gördüğümüz henüz keşfedilmemiş ürünleri ise size ulaştırarak ülkede popülerlik kazanmasını sağlıyoruz.

 

Nargile, nargile malzemeleri, nargile kömürlerinin üretimi, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonuyla hareket etmekteyiz.

 

Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,

iyi alışverişler dileriz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.