Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     

Hakkımızda

Biz Kimiz İstanbul Hediyelik olarak 2001 yılının Mart ayında, hayattan keyif almaya yönelik en eğlenceli, yenilikçi, sıra dışı ve orijinal ürünleri sizlerle buluşturmak hedefiyle kurulmuş bir firmayız.

 

 

 

2011 yılında KEFO markasını oluşturarak yenilikler üretmeye ve ihracat hedeflerimiz doğrultusunda markamızı dünya çapında bilinir seviyeye ulaştırmak için var gücümüzle çalıştık.

 

 

 

2018 yılı mart ayında şirketleşme yolunda ilk adımımızı atarak KEFO GRUP TURİZM İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ OLARAK  faal iş hayatımıza profesyonel bir şekilde devam etme kararı aldık.

 

 

Markamızın bilinirliği ve üretmiş olduğumuz ithal etmiş olduğumuz kaliteli ürünlerimizle ticaret hayatında büyük başarılara imza attık.Şimdi sizlere "KEFO HOOKAH", "NARGİLECİM" ,"KEFO TECH" markalarımız ile teknoloji ve nargile alanında bilgi ve birikimlerimiz ile kaliteyi uygun hızlı ve kolayca ulaştırmak için buradayız.

 

 

 


 

Sadece başkalarına değil, kendinize de hediye olarak alabileceğiniz sıradışı , ilginç, farklı, zengin ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz yenilikçi ve seçici olduğumuza inanıyoruz ve çizgimizi sürdürebilmek için hiç durmadan çalışıyoruz.

 

 


 

 

Dünya’daki trendleri takip ederek hayatınıza renk katacak ürünleri arayıp, buluyoruz ve Türkiye’ye getiriyoruz. Türkiye’de gördüğümüz henüz keşfedilmemiş ürünleri ise daha popüler olmadan sizlere ulaştırıyoruz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.